• struma a otehotnenie

    Dobry den, chcela by som vas poprosit o info … od 8/2009 som sledovana kvoli štítnej žlaze. Vtedy mi doktorka brala krv a mala som FT3: 4,58 FT4 :9,91 TSH: 1,57 ATG: 1,05 ATPO: 0,18 kortizol: 286 … s tym, ze vysledky su v norme a objednala ma na USG na marec 2010, krv mi už viac nebrala a na sono mi zistila, ze PL: 9,0 ml I: mm ĽL: 6,7 ml … Z: struma diffusa parva 1.dx colloides – Eutyreóza.... lieky neberiem žiadne

    s manželom uz jedno dieťa máme / 5 ročne/ a chceli by sme ďalsie, no už je to 6 mesiacov a stále nic … nie je to sice dlho, niektori sa snažia podstatne dlhšie, ale začína ma to znepokojovať... može to byt prave kvoli strume???? u gynekologa som bola min tyzden, robil mi USG vsetko je OK

    dakujem martina

    Dobrý deň,
    pol roka je veľmi krátka doba, nie je potrebné žiadne vyšetrenie ani stresy, do roka sa nemá do toho prcoesu nijako zasahovať, lebo to iba zbytočne vyvolá psychogénnu sterilitu. Ak máte normálne vyýsledky štítnej žľazy, tak by to nemalo mať vplyv.