• otehotniem?

    Dobry den,

    s priatelom by sme chceli babatko. Trochu sa toho obavam ci sa mi podari otehotniet, kedze nemam pravidelnu manstruaciu. Pravidelnu menstruaciu som mala iba vtedy ked som brala antikoncepciu. Pytala som sa na to aj svojej gynekologycky lenze ona mi povedal ze ked chcem pravidelnu menstruaciu tak mam brat tabletky a to bolo vsetko. Raz rocne som chodila aj na vnutorny ultrazvuk a aj tam som sa to pytala. 2x som bola u jedneho a 3.x u druheho lekara a az ten mi povedal, ze pravidelnu menstruaciu nebudem mat nikdy pretoze mam jeden vajecnik zvacseny a posunuty. O babatko sa dlho este nepokusame takze zatial nie som z toho smutna a znepokojena ze som este neotehotnela ale chcela by som vediet mala by som brat kvoli tomu vajecniku nejake tabletky? Taktiez by som chcela vediet, ze ak otehotniem ci je nejaka velka pravdepodobnost ze to bude mimomaternicove kvoli tomu vajecniku? Este by som sa vas chcela spytat na jednu otazocku. Je to v poriadku ak s priatelom mame nechraneny styk a mna na druhy niekedy aj na treti den pobolieva v podbrusku? Dakujem

    Dobrý deň,
    posunutý a zvačšený vaječník je najvačší nezmysel, aký som kedy čítal.
    NIjako sa nestresujte, ak plánujete dieťa neberte antikoncepciu a normálne žite, do roka otehotniete.