• Zrasty po LSK?

    Dobrý deň. Minulý rok v auguste som absolvovala laparoskopiu vaječníkov s chromopertubáciou. Výsledky boli v poriadku, doktor mi radil čo najskôr (do pol roka) otehotnieť. Už som 4 mesiace po zákroku a stále sa to nepodarilo. Mohli sa mi po operácii narobiť zrasty? Prečo hovoril o pol roku? A čo ak dovtedy neotehotniem?Ďakujem. Kika

    Dobrý deň,
    nepíšete, prečo Vám robili laparoskopiu, ak kvoli neplodnosti (znamená to že sa vám pred ňou rok nedarilo otehotnieť) tak je možné, že sa to nepodarí ani potom.
    Potom je potrebné vyšetrenie v centre asistovanej reprodukcie.