• budú to zrasty?

    Dobrý deň,cca pred3 rokmi som mla NPB-prasla mi cysta na pravom vaječníku a krvácala som do dutin brušnej,bola veľká 4xacm s hrúbkou 0,5cm.mám len polovičku pravého vaječníka.asi 2,5 roka sa snažíme mať 2 bábo,mám bolesti pri styku,bolesť v pravom podbruší,a v poslednej dobe silné kŕče so závratmi a nevolnosťou,cyklus mám 28dní ale zase 6-7dní krvácam niekedy ako zabíjačka a inokedy iba špiním...moja gyn. tvrdí,že som ok...no som záchranárka už 15r.a zdá sa mi,že to nie je ok...odmieta mi urobiť dg.laparoskopiu..ako Ďalej?mám 33r.Ďakujem

    Dobrý deň,
    osobne si myslím, že máte na laparoskopiu plný nárok, nielen pre neplodnosť, ale aj kvoli bolestiam. Skúste zmeniť gynekológa, prípadne navštívte centrum pre neplodné páry.