• Umelé oplodnenie

    Dobrý deň Pán Doktor!
    Dopočula som sa že do 25rokoch je umelé oplodnenie lacnejšie.
    U mňa je problém s cyklom beriem Duphaston 2denne.A moj manžel má 50percentnú kvalitu spermií.Ja mám 23rokov a manžel 27.Sme v Dovere poistení snažíme sa už 2 roky a 3mesiace o tehotnosť.Kolko by sme asi tak museli hradiť mimo poisťovne?A kolko hradí Dovera?Vopred Vám Ďakujem za vašu odpoveď!

    S pozdravom a úctou
    Annahana11

    Dobrý deň,
    ja ovládam iba medicínske problémy, platenie, úhrady a ceny naozaj neviem. Skúste kontaktovať Vašu poisťovňu, ak sa Vám viac ako 2 roky nedarí otehotnieť, potom je už dovod na zváženie umelého oplodnenia.