Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského

Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
17,395 otázok

Na vaše otázky týkajúce sa pôrodníctva a gynekologických  problémov odpovedá  Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH., prednosta II. Gynekologicko-pôrodníckej kliniky LFUK a UNB , Fakultná nemocnica Ružinov, Bratislava.

 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
  • duphaston na otehotnenie

    , Autor: Registrovaný používateľ

    dobrý deň! mám na vás už druhú otásku. už više roka sa snažim otehotnieť, pred dvoma mesiacmi som potratila v 5 tt. chcem sa opýtať či môžem užívať duphaston aj ked mi ho lekár nepredpísal. ked som si nejaké lieky pýtala povedal že sú nijaké neni. ale ja si pamätám že pred 13 r som otehotnela s podporou nejakých liekov. (patrila som inému lekárovi). sestra patrí tomu prvému a otehotnela s duphastonom a teraz chce druhé dieťa a zase jej povedal že ak neotehotnie do 3 mesiacov tak jej ho znovu predpíše. ja už by som skúsila hoci čo tak prečo nie duphaston. ako by som ho mala brať? mám 31 d. ciklus, ovuláciu na 16 den a kolko dní sa berie? mám 34r., zdravotne som v poriadku aj manžel. ďakujem za skorú odpoveď.

Podobné otázky

  • mozne otehotnenie?

    , Autor: Registrovaný používateľ

    dobry vecer pan doktor, 8 mesiacov som brala duphaston na otehotnenie a upravu MC, otehotniet sa mi nepodarila tak som ho vysadila lebo mi nerobil dobre, asi 5 dni pred očakávaným menzesom som zacala mat slabe spinenie a menstruaciu som nedostala čo to znamena môzem byt tehotna?test vysiel na 24 den negativny, dakujem