• tehotnost po podviazani vajecnikov

    , Autor: mamanaj

    Dobry den . Chcem sa spytat aky je vas nazor nato ze chcem dieta ale mam podiazane vajecniky.Pocula som o novej operacii a sprechodnit vajecniky alebo umelo oplodnit. Mala som 22 rokov ked mi to spravili a strasne to lutujem. Som rozvedena mam dve deti a mam priatela s ktorym by som este chcela dieta. Ja verim ze mi poradite. Uz som pisala viacerym doktorom a kazdy ma iny nazor. Dakujem

    Dobrý deň,
    tzv. refertilizačná operácia po podviazaní vajcovodov (nie vaječníkov, neverím, že viacerý doktori Vás neopravili) má veľmi malú úspešnosť. Menšiu než umelé skúmavkové oplodnenie.
    Neverím, že niekto podviazal vajcovody 22 ročnej žene, nemala ste opakované cisásrke rezy ?