• Sucasne uzivanie inofolic a inych vitaminov

    , Autor: Iri

    Dobry den,

    chcela by som sa informovat ci sa da sucasne uzivat Inofolic Premium, Vitamin E, Vitamin D, Vitex a vceliu matersku kasecku pri snahe otehotniet? Ak ano, tak ake davky vitaminu E a D.
    Dakujem za odpoved.

    S pozdravom,
    IR

    Dobrý deň,
    tieto vitamíny majú naozaj iba minimálny účinok na otehotnenie a berte ich podľa príbalového letáku. Je to však skôr byznis farmapriemyslu, neexistujú jasné dôkazy, že to podporuje otehotnenie.