• Šanca otehotniet

    Prvy mesiac uzivam Estrofem a Duphaston, vyska sliznice maternice bola 21.den MC 6mm.MC je pravidelny, ovulacia prebieha, hormonalne vysetrenia su v poriadku. Posledny rok je menstruacia slabsia, cca 1-2 dni. Aka je sanca otehotniet?

    Dobrý deň,
    to nikto nevie aká je šanca, to sa nedá určiť. Ak sa Vám 2 roky nedarí otehotnieť, tak je toto prvá liečba, čo trošku zvyšuje šancu. Inak pri kratšej dobe, žiadna liečba nezvyšuje šancu oproti prirodzenému otehotneniu.