• tehotensvo a cysta

    DOBRY DEN PAN DOKTOR.MAM NA VAS OTAZKU.MANZELOM SA SNAZIME O MALE UZ VIAC AKO ROK A NIC.DNES SOM BOLA U DOKTORKY A ZISTILA MI ZE MAM NA PRAVOM VAJECNIKU CYSTU ROZMERE 67NA 37mm TAK MI DALA INEKCIE THIAMIN LECIVA INJ A MAM SI TO PICHAT KAZDY DEN PO DOBU 10 DNIA
    NA DALSI MESIAC BY SOM MALA IST NA OPERACIU A ZE MI TAM HNED SPRAVIA AJ LAPAROSKOPIU.A JA SA CHCEM SPITAT ZA AKO DLHO SA MOZME POTOM POKUSAT O MALICKE A DLHO BUDEM MUSIET OSTAT V NEMOCNICI PO TOM ZAKROKU CI TO POSIELAJ DOMOU HNED NA DRUHY DEN.TO JE MOJA PRVA OPERACIA TAK SA TROCHA BOJIM AKO TO BUDE VSETKO PREBIEHAT JA VAM VOPRED DAKUJEM ZA ODPOVED SPOZDRAVOM LULUCIA

    Dobrý deň,
    tiamín je úplny nezmysel, už sa to nedáva, cysta buď zmizne sama po menštruácii, alebo bude potrebná lapasrokopia. Čo sa týka pobytu v nemocnici závisí na rozsahu výkonu a zvyklostiach oddelenia. Otehotnieť sa dá už mesiac po.