• robime to spravne?mozem byt vtom?

    Dobry den pan doktor manzel bol na operacii varikokeli min.tyzden na druhy den ho pustili,1,5r.sa snazime o babo a snazime sa aj nadalej mna teraz zacal boliet zlcnik no niesom si ista boli ma to na pravej strane hned pod rebrom az na boku a boli to ci sedim,lezim,al.nieco robim neboli to az velmi ale dost mom.som mimo sk takze k lekarovi ist nemozem no docitala som sa na internete,ze zena ked ma bolesti zlcnika moze byt tehotna ze vacsinou zlcnik boli zien ked su vtom ze vtedy su najcitlivejsie a tak co mam robit?Mozem byt tehotna?Inak beriem aj FEMIBION 800 1 tabletu na den este,len druhy den ich beriem je to kys.listova,ale to vi asi viete a moj manzel berie proviron 25 bral ich aj pred operaciou potom ich prestal brat lebo sa nedarilo siel na operaciu a tie nedobrate tabletky sa rozhodol brat nadalej kedze kontrolu na spermie ma az v maji.co to moze byt?je nas postup spravny?Dakujem

    Dobrý deň,
    bolesti žlčníka sú bolesti žlčníka nič to nemá spoločné s tehotnosťouo, dokonca poznám chlapov, ktorí mali bolesti žlčníka.
    Navštívte lekára, možete mať zápal žlčníka a zomrieť.