• Zmenit gynekologicku?

    Dobry vecer!Potrebovala by som od vas radu,neviem totiz ci moja gynekologicka postupuje spravne.Pred 3 mesiacmi som bola na prehliadke a aj preto lebo som potrebovala poradit ohladne otehotnenia.Pani doktorka mi zistila,ze mam zapal krcka maternice a to je jedna z pricin preco sa mi nedari otehotniet.Predpisala mi cipky a povedala,ze ked ich vyberiem,tak mam prist a znovu mi urobi vyter.Prisla som po 3 tyzdnoch,ale nic take sa nestalo.Predpisala mi polygynax a ze potom uz budem v poriadku.Som sice laik,ale logicky nechapem ako mohla zistit,ze ten zapal este mam,ked mi neurobila ziadne opätovne vysetrenie.Je to od nej spravny postup,alebo nie?Ja naozaj neviem,co mam urobit.Vopred vam velmi dakujem za vasu odpoved.

    Dobrý deň,
    ak naozaj tvrdila, že máte zápal krčka maternice, tak je potrebné Vás liečiť celkovým podaním antibiotík. Takže je to zvlášty postup.