• TBC 2.

    Dobrý večer, pán doktor ďakujem za odpoveď, v žiadnom prípade som Vás nechcela tak veľmi rozčúliť, a ešte tesne pred Vianocami, len som napísala vyjadrenie lekárov.
    Poradili ste mi toto: Vyhľadajte nejakého odborníka, škoda, že zrušili gynekologické oddelenie v Podunajských Biskupiciach v Bratislave, tam sa na to špecializovali.
    Prosím Vás môžete mi nejakého odborníka doporučiť, alebo ma aspoň navigovať, kam sa mám obrátiť? Vopred Vám veľmi pekne ďakujem, a dúfam, že Vás môj dotaz zastihol v dobrej nálade a výbornej duševnej pohode.

    Dobrý deň,
    ja som sa nerozčúlil na Vás, ale práve je mi ľuto, že Vám niekto podľa mňa škodí.
    Skúste konzultovať v Bratislave www.gpn.sk
    pracujú tam aj odborníci s Podunajských Biskupíc, ktorí majú s tbc naozaj skúsenosti. Ja som už v Prahe, mimo Váš rajon.