• problemy s otehotnenim

    dobry mam 25rokov a mam takyto problem s partnerom sme spolu uz 7rokov a nikdy sa mi nepodarilo otehotniet predtym sme vlastne ani nechceli ale mali sme sex bez ochrany cele tieto roky podarilo sa mi otehotniet minuly rok v septembri ale nakoniec som potratila v 9tyzdni a odvtedy sa zase snazime a nic mam problemy s menstruaciou mam ju bud na 29 30 31 32 33 raz az na 40 a tento mesiac uz je to 37den a stale nic robila som si aj test a vysiel mi negativny prosim vas mozete mi nejako pomoct alebo aspon poradit dakujem

    Dobrý deň,
    ak sa to podarilo raz, určite sa to podarí znovu.
    Kvoli nepravideľnému cyklu by bolo vhodné endokrinologické vyšetrenie, a prípadná liečba.
    Zároveň je vhodné navštíviť poradňu pre neplodné páry.