• vajcovody

    Dobry den pan doktor,poprosila by som o radu.
    mam 4rocnu dceru a minuly rok vseptembry som mala potrat v6tyzdni. mam nizsky progesteron ale chudnem a dufam ze sa zvysi.okrem krvnych testov,sona mam ist na vysetrenie vajcovodov ale velmi sa toho bojim. takze moja otazka-viem ze vajcovody by mali byt priechodne kedze som mala 2 tehotnosti ale predsa moze sa stat ze od toho septembra nieco vo vajcovodoch vzniklo a blokuje ich priechod?
    dakujem krasne,

    Dobrý deň,
    ťažko povedať, v tele sa može uskutočniť mnoho komplikácii. Ak vám idú spraviť roentgen maternice a vajcovodov, tak vyšetrenie povie mnoho aj o dutine maternice, preto si myslím, že je vhodné.