• preco niesom este tehotna??

    Dobry den chcela som sa spytat ze s priatelom sa snazíme o babenko 2mesiace a stale nic.Viem ze je to kratky cas ale som s toho na nervi...Pani doktorka mi povedala ze som uplne v poriadku aj vajecniky ze mam pekne...v mladosti som nemala niake zlozite problemy bezne vytoky ale anitkoncepciou sa to upravilo.Antikoncepciu neuzivam viac ako tristvrte roka.Tak chcem vediet preco stale niesom tehota.pohlavny styk mame aj v plodne dni aj mimo nich .uzivam vitaminy Babyplan,kyselinu lystovu,centrum materna´a vitamin E.co mozem este urobit preto aby som otehotnela.Myslite si ze je problém u priatela.Ten v dectve nemal ziadne problemy ani v jeho rodine neni problem s plodnostou.Dakujem

    Dobrý deň,
    bežnému zdravému páru sa darí priëmerne 4 mesiace než otehotnie.
    Ak budete takto hysterická a neurotická, tak neotehotniete vobec. Doporučujem konzultáciu psychológa.