• menštruacia

    Dobrý den .Moj problém je vtom,že menštruaciu dostavam pravidelne na 28 dní ale predtym tyžden sa objavuje slabe špinenie je to normalne a chceli by sme druhe dieta.8 mesiacov sa nedarí.Za odpoved vopred dakujem

    Dobrý deň,
    ak máte špinenie pred menštruáciou bolo by vhodné doplniť gestagény na druhú polovicu cyklu (Duphaston), može to byť potom aj podpora otehotnenia.