• streptokok

    Dobry den, mojmu manzelovi zistili kultivaciou streptokoka v ejakuláte. Moze to mat vplyv na moje otehotnenie ?- o babatko sa snazime uz 11 mesiacov. Dakujem
    S pozdravom Laura

    Dobrý deň,
    teoreticky može mať zápal prostaty, alebo močových ciest, čo može mať vplyv na jeho plodnosť, ale ja nie som urológ a v týchto veciach sa príliš nevyznám. Osobne sa skor nazdávam, že tam bol streptokok zanesený z kože a že to nič neznamená.