Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského

Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
18,582 otázok

Na vaše otázky týkajúce sa pôrodníctva a gynekologických  problémov odpovedá  Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH., prednosta II. Gynekologicko-pôrodníckej kliniky LFUK a UNB , Fakultná nemocnica Ružinov, Bratislava.

 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
  • tabletky2

    , Autor: Registrovaný používateľ

    dobrý ja som vám minule pisala o Metformine pod menom maita napisala som vám že doktor chcem vyskúšať tie tabletky aj ked u mna endokrinologička nezstila cukrovku a ani štitnu žľazu vysledky som mala v poriadku ale okrem tych tabletkov som brala a beriem Sarapis na upravu menštruacii beriem ich už mesiac a pol.Od februara 27.2.2011 som začala špiniť sem tam som aj krvacala ale viac špinila to iste som mala v marci 23.3.2011 tiež som špinila a trvala 5 dni a ten mesiac som dostala 4.4.2011 krvacanie je intenzivne nie silne normalne lenže už krvacam 11 den a na 4 den som pocitila palenie na 5-6 den ma začala svrbieť a hlavne zvnutra potom prestalo a znovu som to začala pociťovať sem tam ,,,,večer ked si dam intimku rano nemam nič len na toaletnom papieri a cez den už znovu krvacam nie až tam ako predtym ale ide zomna
    ,,,može to spôsobiť tie Sarapis alebo Metformin??????
    ,,, mam ísť k lekarovi aby mi zastavil krvacanie?????

    Odpovedá: Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH.

    Dobrý deň,
    uvedené problémy musíte skonzultova´t s Vaším lekárom, je potrebné vyšetrenie a zistenie príčiny, krvácanie je sposobené zrejme hormonálne.