• mozem cakat trojicky?

    chcela som sa opytat,netvorili sa mi vajicka,tak mi doktor predpisal clostibegyt.teraz mam na jednej strane 28 mm a na druhej strane 2vajicka 20.je mozne,ze sa mi uvolnia vsetky?kedy to moze nastat?dakujem Eva

    Dobrý deň,
    nepíšete ako dlho sa snažíte otehotnieˇč, či rok alebo dva. Podľa toho je indikovaná liečba.
    Clostyrbegyt može sposobiť aj viacpočetnú graviditu, a nemal by sa užívať dlhodobo a bezodovodne.