• Krvne zrazeniny

    Dobrý deň,som dva týždne po vaginalnom pôrode.Ešte stale krvácam jasne červenou farbou,včera aj dnes som mala krvne zrazeniny velkosti golfovej lopticky,je to v poriadku alebo to mam riešiť s gynekologičkou? Žial,na oddeleni šestonedelia mi dr brucho nekontrolovali a nemala som ani kontrolny ultrazvuk pri prepuštani..Ďakujem

    Dobrý deň,
    kontrolný ultrazvuk po pôrode sa nedoporúča, lebo nezlepšuje žiadne výsledky, naopak zbytočne mnoho žien po ňom dostávalo nejakú liečbu. V čase 14 dní po pôrode stále môžete silnejšie krvácať, závisí na procese sťahovania maternice, prípadne sa mohi uvoľniť ešte nejaké časti tehotenskej sliznice. Ak by to pretrávavalo ište viac dní, navštívte pôrodnicu, kde ste rodili.