• kontrola

    Dobry vecer chcem sa opytat ,rodila som v auguste ,teda uz mam davno po sestonedeli ,to som mala ist hned na kontrolu gynekologovi ,alebo je jedno kedy tam pojdem nejak som na to zabudla a teraz mam strach ,ze mi lekar bude nadavat .je na mne kedy mam ist k lekarovi ,alebo musim ist hned po sestonedeli ,?

    Dobrý deň,
    lekár Vám nebude nadávať je to Vaše zdravie. I napriek tomu, že si starostlivosť o zdravie neplatíte, anomália nášho komunistického zdravotníctva Vám užmožňuje ho zneužívať podľa Vašej chuti.