• Tehotenstvo...

    Dobry den pan doktor,
    bolo mi robene vaginalne sono s vysledkom, ze sa potvrdila tehotnost /4+2/. Na sprave od gynekologa mam napisanu poznamku, ze "plod nediferencujem". Podla coho teda zistil, ze ta tehotnost tam je? Prosim vas, v kolkom tyzdni tehotenstva je plod rozliseny?
    Velmi pekne dakujem za vas cas a odpoved.
    Prajem pekny den.

    Dobrý deň,
    v maternici máte zatiaľ iba tzv. gestačný váčok - dutinu v ktorej sa postupne bude diferencovať plod. Tento býva vidieť od 6. týždňa.