• nenarodene dieta

    chcela by som sa opytat.... mam setru, ktora je v 19 tyzdni tehotenstva... je to jej tretie tehotenstvo... na prenatalnej poradni jej doktorka povedala, ze jej babätko je ulozene velmi nizko a ze mu je slabo pocut ozvy srdiecka. objednali ju do kardiologickeho centra na kramaroch v bratislave... na vysetrenie ECHO... velmi sa boji a ja neviem ako ju mam upokojit... som zdravotna sestra, ale o tomto jej nic povedat neviem... rada by som dostala radu od vas... prosim napiste mi o tychto problemoch blizsie... dakujem s pozdravom martina veselovska

    Dobrý deň,
    bože to sú blbosti !!!!
    Ozvy plodu sú počuť až po 24. týždni. Doktorka Vašu sestru zbytočne vystresovala, a na Kramároch sa na tom isto dobre pobavia. Vaša sestra bude mať aspoň pokojné svedomie, že dieťa je o.k.
    Nech pozdraví mladého Slezáka na Kramároch odo mňa. On tam robí tie ultrazvuky.