• Dobrý večer

    Dobrý večer pán doktor. Chcem Vás poprosiť o radu. Som 8 mesiacov po pôrode.Pôrod bol normálny, bola som prvorodička a dieťa bolo dosť veľké. No ale pôrod bol bez komplikácií. Môj problém je však taký, že každý pohlavný styk ma veľmi bolí, a to v každej polohe. Moja gynekologička na to nereaguje.Pred mesiacom mi našla na ľavom vaječníku cystu, o 2 týždne neskôr zistila sonom, že praskla. Mňa na tej ľavej strane stále pichá a bolí, ale vraj tam mám všetko v poriadku, niekedy mám až slzy v očiach od bolesti. Pred dvomi rokmi mi cystu laparoskopicky odstránili z pravého vaječníka. ĎAKUJEM...

    Dobrý deň,
    zrejme kojíte a pri kojení je pošva suchá a bolestivá. POužívajte hojne lubrikačného gelu a vyzbrojte sa trpezlivosťou, stav sa do roka upraví.
    Cysta je častá a ak už tam nie je tak Vám nemá čo robiť obtiaže. Skor si myslím, že sa stav časom upraví.