• (Interupcia ) escapelle

    Dobrý večer , p. Doktor …
    Chcela by som sa spýtať , som 4 týždne po interupcii .
    Pohlavný styk som mala s priateľom 4 týždne po UTP .
    ( áno viem je tam rozmedz 6 týždňov ) .
    Moja blbosť ….
    A stala sa taká vec že som musela užiť tabletku escapelle . Tabletku som užila 30 minút po styku .
    5 dni po užití som začala mierne špiniť , skôr by som povedala taký hnedý výtok .
    Takto to bolo 1. Deň .
    2 . Deň nič a na 3 deň som znova spinilo .
    Dostala som zápal močového mechúra … beriem antibiotiká …
    Je tam niaka pravdepodobnosť , otehotnenia ?

    Dobrý deň,
    samozrejme že tam šanca na graviditu je reálna.
    Okamžite si dajte predpísať bežnú klasickú antikoncepciu a dovtedy nech sa Vás partner ani nedotktne. Už ste mali umelý potrat, na ďalší nemáte teraz nárok (až o pol roka), takže Vaše správanie naozaj nie je zodpovedné.