• Bolesti hlavy

    Dobrý deň pán doktor, chcem vás poprosiť o radu. Som v 21. týždni a hneď ako ma prestali trápiť silné nevoľnosti, nastúpila na rad migréna :) aby bolo veselo...Mám však pocit, že je to od krčnej chrbtice. Cvičím síce, ale vôbec to nepomáha. Pchať sa panadolom nechcem,tak som uvažovala nad nejakou masážou. Myslíte, že je to dobré riešenie, ktoré by zmiernilo tie bolesti hlavy? Ďakujem

    DObrý deň,
    migréna a bolesti od chrbtice sú dva rozne stavy. Najčastejšie v tehotnosti bolí hlavy od nízkeho tlaku. Skúste silný čierny čaj alebo kávu, prípadne kolu. Panadol je bezpečný.