• nemozem otehotniet

    dobry den volam sa adriana a uz skoro rok sa snazim otehotniet a nic....gynekolog mi povedal ze je vsetko v poriadku ale aj tak stale nic...co mam robit aby som konecne otehotnela..mam 18rokov a zijem v rakusku

    Dobrý deň,
    sústreďte sexuálnu aktivitu do stredu cyklu, ak máte nadváhu zhoďte, ak fajčíte určite prestaňte. Ak sa Vám ešte pol roka nebude dariť navštívte gynekológa.