• niesom tehotna?

    Dobry den,chcela som sa opytat mam 20 rokov a spavam s priatelom s ktorym sme spolu uz styri roky zacala som brat antikoncepciu berem ju zo 4 mesiace ele traz po skonceny menstruacie som si nezacala brat nove balenie .a priatel sa domna spravil ako mi jeden den pred tym skocila menstruacia a chcem sa opytat ze uz sa viac krat do mna spravil ci nemozem otehotniet je to asi tri tyzdne do zadu ..ztaial nemam priznaky a nic jedine co je vedsia unava a nevolnosti ale nie zvracanie a nechut do jedla ..neviem ci si mam spravit tehotensky test ci ma to vobec daky vyznam si ho robit dakujem velmi za vasu odpoved

    Dobrý deň,
    ak neberiete antikoncepciu samozrejme možete byť tehotná. Test si spravte až Vám vynechá menštruácia už v tom čase by mal byť pozitívny.