• bolestivy sex

    dobry den, rada by som sa na vas obratila s prosbou o radu.
    Mam uz asi 4mesacneho synceka a rodila som cisarskym. Kojim ho a teda stale nemam menzes.
    Uz niekolko krat sme s mojim manzelom skusali mat pohlavny styk, ale vdzy ma to boli, mam pocit akoby posva bola uzsia, alebo kratsia akoby mi zavadzal krcok maternice. Vraj ked kojim, nemozem otehotniet a tak sa ten krcok aj tak chova, ja neviem, myslite ze je to normalne a upravi sa to casom,alebo radsej navstivit lekara? Ak ste sa s tym uz stretli poradte mi...dakujem Katka

    Dobrý deň,
    pri kojení býva pošva suchá a bolestivá, preto sú často aj problémy so sexom. skúste použiť vačšie množstvo lubrikačného gelu a malo by sa to postupne upraviť.