• hrcky

    Dobry den pan doktor, pri vysetreni prsnikov mi nasli v podpazusi nejake uzliny na oboch stranach. Su o nieco vacsie ako je v norme. V tom strachu som sa zabudla doktora opytat nejake veci... su tieto uzliny nebezpecne, aka je pricina ich vzniku? Moze to byt vysadenim antikoncepcie nakolko som chora nebola? Buduci tyzden idem na odber krvi.

    Dobrý deň,
    ťažko povedať o čo ide a hlavne nechápem, čo chcú zistiť z krvi. Ale zvačšené uzliny v podpaží na oboch stranách majú tak veľa príčin, že sa to nedá tu ani popísať. Doležité je nález sledovať.