• prosim o pomoc...

    Dobry den,chcela by som vas poprosit o radu, potratila som v 17.tt a na druhy den potom sa mi zacalo tvorit mlieko,ale tak ze mam uplne naliate prsniky, bolia ma, palia a robia sa mi aj hrcky. Doktor mi predpisal lieky norethisteron,na ktorych som si ale precitala,ze medzi neziaduce ucinky patri aj tvorba mlieka...Chcem sa spytat,ci su tieto lieky aj na zastavenie tvorby a ci mi pomozu?mam ich na 10 dni v davkovani 4x4, 3x3, 2x2 a 1x1. Co este mozem urobtit preto,aby sa mi mlieko netvorilo?Obmedzila som pitny rezim a na noc si prsia stahujem elastickym obvazom.Dakujem velmi pekne.

    Dobrý deň,
    určite Vám mali predpísať iný liek, buď Dostinex, Mysalfon alebo Parlodel. Navštívte nemocnicu kde ste potratila, tam Vám mali vydať recept.