• vaginálne tablety

    Dobrý den,chcela by som sa opytat na vagin.tabelty polyynax ci s apredpisuju na nejake vazne ochorenie,pretoze mne ich lekarka predpisala za dve balenia,ale neinformovala ma o aku infekciu ide a ci je to vazne...chcem sa tiez informovat ci pocas uziania tychto tabliet mozem mat sex alebo je lepsie sa zdrzat...vopred dakujem.

    Dobrý deň,
    polygynax sa predpisuje na banálne pošvové infekcie. Najčastejšie ide o mykózu. Nič Vážne Vám nehrozí a počas užívania sa doporučuje obmedziť sex.