• antimykotika

    Dobry vecer, pan doktor.
    Uz niekolko rokov mam problem s mykotickymi infekciami. Zaujimalo by ma, preco po aplikacii Gynopevarylu alebo Econazolnitratu nedochadza u mna k zlepseniu stavu, aspon docasne.Naopak, na 2. a 3. den sa sfrbenie a pocit nekonfortu znasobi a mam silnejsi vodnaty, zlto-biely vytok. Preco?
    Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    asi preto, že nemáte mykotickú infekciu ale inú, napríklad trichomonas alebo bakteriálnu vaginózu. Na to Gynepervaryl ani econazol nezaberá.