• Dobrý deň

    Rada by som sa vas opytala na temu kvasinky. Pred tyzdnom som od mojho gynekologa dostala na ne Gynazol a k tomu dve zabletky na perolane uzitie dake antimykotika ....toto som absolvovala a po tyzdni som dostala menstruaciu a s polu s nou kavsinky pali to a svrbi ...vsade pisu ze pocas menstruacie sa ma liecba vynechsat ja som si dala Femigel na zmiernenie palenia... v podstate neviem co mam robit neviem aku liecbu na to lebo sa to stale vracia

    Dobrý deň,
    je nezmysel na bežnú mykozu dávať lieky do pošvy aj perorálne.
    Kúpte si canesten vaginálny krém na 6 aplikácii a preliečte sa. Stav sa upraví.