• miom

    Dobry den. Lekar mi nasiel miom. Koncom roka som v 4.mesiaci potratila i napriek tomu ze mi lekar vravel ze je vsetko v poriadku. Nemoze miom zle vplyvat na plod? Mozem otehotniet?Dakujem

    Dobrý deň,
    závisí na veľkosti a lokalizácii myomu. Mala by ste absolvovať ultrazvukové vyšetrenie a podľa výsledku potom plánovať otehotnenie. V naprostej vačšine prípadov však myom v tehotnosti neškodí.