• afp

    Dobrý deň ja sa chcem opýtať na afp 14,58 som 38 týž. bolo by niečo vidno ak by dieťa bolo nejaké iné ako napr.rážtep chrptice a čo znamená slovo spinu bifidu Dˇakujem za váš názor a radu

    Dobrý deň,
    v 38. týždni hodnota AFP nemá žiadny význam. samotná hodnota je nepresná, mala by sa spolu s ostatnými hodnotami v 16. týždni zadať do počítača, ktorý vypočíta riziko poškodenia. Spina bifida znamená rázštep chrbtice.