• antikoncepcia

    na natikoncepčných tabletkách je ako vedlajší učinok napísaný aj možný vznik trombóz ak sa toto ochorenie už vyskytlo v rodine, môžem tabletky užívať ak to je môj prípad? nie sú antikoncepčné náplaste menšou záťažou pre organizmus?

    Dobrý deň,
    závisí na tom, kto a kedy mal trombózu, ale určite informujte Vášho lekára.
    Náplaste majú svoje výhody, hlavne tým, že dávka je rovnomerná a liek obchádza pečeň.