• Kvasinkove ochorenie v tehotenstve,

    dobry den pan doktor,

    prosim vas o radu,ci existuje nejaky neskodny sposob liecenia kvasiniek,ktory sa da aplikovat aj v tehotenstve.Chodim za gynekologom,raz som dostala masticku,podobnu kanestenu s aplikatormi na vkladanie,pomohlo na dva dni.Neskor som dostala cipky,zase na tej istej baze a znova pomohlo iba na par dni.Odvtedy sa trapim,mam svrbenie a vytoky.Najviac sa bojim,ked dieta bude prechadzat infikovanymi cestami,aby sa nenakazilo.Sex nemame s muzom ani v sne,ani nic podobne,jednoducho mam tam dole neprijemy pocit.Som v 32 tyzdni tehotenstva.Existuje sposob,ako sa to da liecit nejako prirodzene??alebo co mam robit,zneprijemnuje mi to zivot.

    Dobrý deň,
    kvasinky plod neinfikujú. Kúpte si v lekárni Gyno Pevaryl čípky 50 mg dve balenia a obe využívajte. Infekciu v tehotnosti je nutné poriadne preliečiť, pretože tehotnosť je predispozičný faktor.
    Prirodzená liečby sú lieky proti kvasinkám.