• moja hlupost

    DObry Den!chodim 1 rok s priatelom a rozhodli sme sa dat si antikoncepciu...velmi sme po sebe tuzili nakoniec sme tak aj urobili gynekologicka mi predpisala Belaru, v nedelu som dostala menstruaciu vecer o 21:00! zacala som ju uzivat na druhy den v pondelok o 18:00. s partnerom som si to zle vypocitala a uz na dalsiu nedelu ked som este nemala zjedenu 7pilulku sme mali rano pohl.styk!je mozne , ze budem tehotna...velmi sa bojim mala som chut ist si kupit tabletku po!ale viem, ze ta je velmi silna, vsetko by mi rozhodila.Preto som sa rozhodla cakat mam 17 rokov a velmi sa bojim aby som neotehotnela...za skoru odpoved dakujem

    Dobrý deň,
    Váš prístup je nanajvýš zodpovedný a chválim Vás za to. Pravdepodobnosť, že ste otehotnela je menej ako 0.5%, preto sa nijako nestresujte, berte tabletky ďalej a užívajte si vzťah s priateľom naplno.