• zápal?

    dobrý deň..chcela by som sa opýtať..jeden deň ma bolelo v boku v podbúšku.. cítila som ako keby som mala kŕče..a mám aj mierny výtok ktorý aj zapácha..môže to byť zápal?alebo nejaká infekcia? mala by som brať lieky?vopred ďakujem za radu..Martina

    Dobrý deň,
    bez vyšetrenia Vám neporadím, ale výtok s bolesťami je typickým príznakom infekcie pošvy alebo skor krčka. Mala by ste navštíviť gynkológa.