• Menštruácia/ potrat

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či teoreticky môže dôjsť k potratu skôr než by som si všimla, že som tehotná a prebiehalo by to podobne ako menštruácia? Teda či by to mohol byť v skutočnosti potrat, ale prejavovalo by sa to ako menštruácia. Dalo by sa to nejakým spôsobom rozlíšiť, či sa jedná o potrat alebo menštruáciu v takomto skorom prípade? O koľko by sa mohla posunúť menštruácia? A ak by to teda bolo možné, čo by mohlo byť príčinou Nejaká infekcia, zápal?
    Ďakujem veľmi pekne

    Dobrý deň,
    toto je pomerne bežné, viac ako 30% všetkých plodov sa potratí, z toho časť ešte pred uhniezdením v matenrici, čo sa prejaví ako menštruácia. Príčinou je genetika, veľká časť plodov nemá zdravú genetickú výbavu, tak sa potratí.