• bolestivý styk

    Dobrý deň. Mám 24 rokov a po prvom pôrode som začala mať problémy pri pohlavnom styku.Cítim nepríjemnú takú ostrú bolesť pri hlbšom vniku manžela.Obyčajne pri zmene polohy to prejde.Neviete mi poradiť čím by to mohlo byť?Dúfala som že to prejde samo ale už sú to tri roky odvtedy som už aj druhý krát porodila ale tieto problémy mám stále.

    Dobrý deň,
    zrejme došlo k problematickému hojeniu poranenia pošvy. Bolo by vhodné dokladné vyšetrenie, aby sa objavilo bolesti vé miesto. Potom by sa postupovalo podľa nálezu, avšak je možné, že sa Vám nebude dať pomocť.