• prolaktin

    Dobrý den pan doktor. 7 rokov sa liečim na hyperprolaktinémiu (20násobok pri jedných z prvých vyšetrení)- najprv Parlodel potom Dostinex, počas nastavenia vhodných dávok som mala hodnoty 12-násobné alebo aj pod normou.Vyšetrenie hypofýzy - celkovo 4x - bolo v poriadku. Mám šancu otehotnieť?

    Dobrý deň,
    máte, je možnosť úplne umelej stimulácie cyklu pomocou hypofyzárnych hormónov. Doporučuje sa užívanie Parlodelu aj na začiatku tehotnosti.