• krvácanie po pôrode

    Dobrý deň, rada by som sa spýtala na možnú dĺžku menštruácie po pôrode. Rodila som druhýkrát cisárskym rezom, počas šestonedelia som nepravidelne krvácala, potom nasledobňvalo nepravidelné špinenie a od minulého týžňa opäť krvácam, trvá to už 10 dní a posledných 5 dní je to silnejšie. Som takmer 9 týždňov po pôrode a neviem, či ide o normálnu menštruáciu.

    Dobrý deň,
    závisí na tom či kojíte alebo nie. Ak krvácanie neprestane navštívte porodnicu, kde ste rodili, aby Vám urobili ultrazvuk, či nemáte placentárny polyp.