• Krvacanie po porode a hrcka v prsniku

    Dobry den, pan doktor. Som presne tyzden po porode a uz velmi slabo krvacam. Ako dlho by malo trvat take "poporodne cistenie"? Porod som mala velmi lahky, v priebeju 20 min som porodila a nemala skoro ziadnu stratu krvi. Dalsia moja otazky sa tyka hrcky v prsniku. Svoju dcerku poctivo kojim a v pravom prsniku, skoro az pod pazuchou som si nahmatala taku malu tvrdu hrcku. Kedze mame v rodine CA prsnika (aj mama aj stara mama) tak som dost znepokojena. Mam 28 rokov. Moze to mat suvis s kojenim alebo skor s niecim inym? Mam ist radsej k doktorovi? Velmi pekne dakujem za Vasu odpoved a prajem vsetko dobre v Novom Roku

    Dobrý deň,m
    čistenie može byť aj mesiac, niekedy aj celých 6 týždňov po porode.
    Pravdepodobné sa jedná o naplnenú žľazu, ale bez vyšetrenia Vám o hrčke viac nepoviem.