• Výsledky krvi

    Dobrý deň,
    Chcela by som sa prosím Vás opýtať či sú tieto výsledky v norme.
    S-pap p-a 1,55
    S-glukóza 3,05
    S-tsh 4,51
    S- tpo <0,35
    Leukocyty 10,09
    Ery 4,42
    Hb 137
    Htk 0,403
    Tromb 246
    Rubeola-IgG, IgM 114,400/IU/ml
    Vopred dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    vidím, že Váš lekár vyšetruje protilátky proti rubeole, čo je u zaočkovanej populácií vyhadzovanie peňazí do vetra.
    Krvný obraz máte v norme, aj hladinu cukru, papp-a je súčasťou genetického skríningu, nedá sa posúdiť a tsh a thpo sa musia korelovať s laboratornymi normami.