• Poradna

    ...dobry den, pan doktor. Dnes som bola na mojej prvej poradni druheho tehotenstva Smile. Avsak v podstate mi ju spravila len sestricka, zmerala tlak, pozrela vysledky krvi na vyvojove vady, odvazila som sa, vsetko zapisala a sla som k doktorovi. On si vysledky ani nepozrel, zaoberal sa CDckom co mi dal z 3D sona. To by mi absolutne nevadilo, kedze vysledky mam v poriadku, ale sestricka mi vravela, ze mam o cosi menej Hb ( neviem presne co to je, ale zeby hemoglobin?) a ze doktor mi uz povie co s tym. Ale akosi nepovedal Confused ...mozete prosim Vy? Laughing

    Dobrý deň,
    nepíšete hodnotu hemoglobínu Confused, avšak pre tehotné je normálna hodnota nižšia než pre netehotné Smile Laughing Jumping
    preto sa nestresujte. Paying