• Poradne

    Dobrý deň chcem sa opýtať som 2,5 roka od predošlého cisárskeho a momentálne som tehotná v 11 TT a poradne mám každé dva týždne všetko je v poriadku aj jazva len ma zaujíma či každá žena má poradne každé 2 týždne alebo je to kvôli cisárskemu? Ďakujem a samozrejme opýtam sa aj svojho gynekológa len teraz mi to vŕta v hlave

    Dobrý deň,
    normálne sa robí tehotenská poradňa na začiatu á 3-4 týždne, ale spýtajte sa kolegu, prečo Vás objednal skôr, zrejme kvôli načasovaniu odberov krvi.