• pocitanie dni

    Dobry den pan doktor,

    som rada, ze existuje nieco taketo akoj e tato poradna. Potrebovala by som vysvetlit pocitanie plodnych a neplodnych dni, pretoze by som rada zostala tehotna. Uz som sa to snazili nastudovat, ale akosi sa v tom nevyznam.
    Je problem ak neviem kedy mam ovulaciu? Ma ovulacia nejake znaky? Moj cyklus je pravidelny, trva 22 - 24 dni.

    Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    nič nepočítajte, milujte sa podľa chute, s radosťou a elánom, to je najlepší sposob ako splodiť spokojné a veselé decká.
    Aktivity sústreďte na stred cyklu, okolo 10-14 dňa od prvého dňa poslednej menštruácie.